Na terenie ośrodka znajduje się własny, nowoczesny wyciąg narciarski (orczykowy). Trasa narciarska (250m) jest ratrakowana i oświetlona, aby można było szusować również w godzinach wieczornych. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, jest sztucznie naśnieżana.

Jest również mini bar, w którym można zakupić ciepłe posiłki, napoje;-))) (polecam wino grzane) i zregenerować siły przed dalszym szusowaniem. Stok jest szeroki, także świetnie nadaje się zarówno dla wprawionych narciarzy jak i dla początkujących.

Dla początkujących amatorów zimowego szaleństwa oferujemy usługi profesjonalnych instruktorów naszej szkółki narciarskiej. Zapewniamy wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego.

Warto zaznaczyć, że jest dużo miejsc parkingowych (także dla autokarów) oraz o możliwości skorzystania z WC. Jeżeli ktoś nie chce jeździć na nartach, może skorzystać z niewielkiego lodowiska znajdującego się nieopodal stoku.

 
Cennik  
Karnet 10 zjazdów 35 zł
Karnet poranny (od 9 do 15 / 1 os.) 80 zł
Karnet popołudniowy (od 15 do 21 / 1 os.) 80 zł
Karnet całodzienny (1 os.) 110 zł
Karnet godzinny (1 os.) 35 zł
Karnet dwugodzinny (1 os.) 45 zł
Karnet wieczorny (od 18 do 21 / 1 os.) 45 zł
Snowtubing - 10 zjazdów  55 zł


Karnet dla jednej osoby - nieuczciwe korzystanie grozi ZABRANIEM KARNETU. 

 

 

Użytkowników on-line: 1 | Dzisiaj: 103 | Wczoraj: 125 | W tym miesiącu: 228

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.